Czego potrzebujesz, aby wziąć pożyczkę przez telefon?

pożyczki przez telefon
DATA: 1 sierpnia, 2017

Aby sprostać oczekiwaniom szerszej grupy klientów, poza szybkimi pożyczkami udzielanymi w naszych oddziałach, uruchomiliśmy również możliwość wzięcia pożyczki przez telefon. Mechanizm usługi nie jest skomplikowany i został przedstawiony na naszym portalu Kredytok.pl. Dziś szerzej opisujemy go w artykule przedstawiając proces ubiegania się o pożyczkę, krótką listę niezbędnych dokumentów, a także zalety tego dogodnego dla wielu klientów rozwiązania.

Jak przebiega proces udzielania pożyczki przez telefon na Kredytok.pl?

Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, dla których liczy się szybki dostęp do gotówki, maksymalnie uprościliśmy proces ubiegania się o pożyczkę przez telefon. W zasadzie sprowadza się on do trzech prostych kroków. Pierwszy z nich to kontakt telefoniczny pod numer podany na stronie Kredytok.pl w dedykowanej zakładce. W drugim kroku łączymy się z profesjonalnym doradcą finansowym, który udzieli klientowi wszystkich niezbędnych informacji i przeprowadzi klienta przez proces ubiegania się o pożyczkę. W ten sposób wszystkie niezbędne formalności można załatwić podczas jednej rozmowy telefonicznej, bez zbędnego czasu oczekiwania i związanego z nim napięcia. Sam wniosek jest weryfikowany w krótkim czasie, a w przypadku pozytywnej decyzji następuje zawarcie umowy.  W jaki sposób odebrać udzieloną pożyczkę? Można tego dokonać na poczcie lub w Banku Pocztowym, do czego wystarczy jedynie okazanie dowodu osobistego. Dostępna jest również opcja przelewu środków na wskazany rachunek bankowy.

Jakie dokumenty są niezbędne do ubiegania się o pożyczkę?

Pożyczka przez telefon, podobnie jak inne udzielane przez nas pożyczki charakteryzuje się oprócz szybkiego procesu weryfikacji wniosku, równie minimalną liczbą formalności. Jakie dokumenty należy przygotować przed rozmową z doradcą finansowym? Po pierwsze dowód osobisty, niezbędny do weryfikacji danych klienta. Bardzo wielu klientów korzystających z pożyczek przez telefon opisanych na Kredytok.pl to osoby starsze, czerpiące aktualnie dochód z emerytury lub renty. W ich przypadku koniecznym dokumentem będzie również legitymacja emeryta lub rencisty. Podczas rozmowy telefonicznej doradca pobierane są również dodatkowe dane potrzebne do weryfikacji. Na tym kończy się krótka lista niezbędnych procedur, ponieważ w Kredytok.pl stawiamy na minimum formalności i szybki dostęp do gotówki.

Zalety pożyczki przez telefon na Kredytok.pl

Nie wszyscy klienci mają możliwość skorzystania z pożyczki przez Internet. Szczególnie dotyczy to osób starszych, dla których niekiedy kłopotliwa bywa również wizyta w stacjonarnym oddziel w celu skorzystania z oferty. Pożyczka udzielana przez telefon to prosty sposób na szybki dostęp do gotówki bez wychodzenia z domu, dla wszystkich osób, które z różnych powodów nie mogą ubiegać się o pożyczkę na odległość.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek