O nas

KredytOK to marka, od lat wybierana przez Klientów poszukujących wygodnego i szybkiego finansowania opartego na jasnych zasadach. Wysoki poziom obsługi i satysfakcji Klienta sprawia, że docieramy do coraz większej grupy odbiorców. Systematycznie pracujemy nad jakością świadczonych usług. Poszerzamy także portfel naszych produktów, aby dopasować się do potrzeb Klientów poszukujących pożyczek online.

 

Obecnie specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych online z szybką wypłatą przelewem na konto lub dowozem gotówki na adres zamieszkania Klienta. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego sprawdzenie zdolności kredytowej zajmuje kilka minut i cały proces realizujemy w 100% zdalnie bez potrzeby wychodzenia Klienta z domu.

 

Dlaczego warto wybrać KredytOK?


  • Wygodna pożyczka ratalna online
  • Decyzja kredytowa po wypełnieniu wniosku
  • Wygodna spłata w ratach
  • Przejrzyste warunki udzielanych pożyczek
  • Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8.00-20.00 (poniedziałek – piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota), co pozwala na sprawną obsługę Klientów,
  • Nasze usługi cieszą się dużym zaufaniem Klientów, co potwierdza nasza obecność na rynku nieprzerwanie od 1999 roku,Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service, której początki sięgają 1999 roku. Firma systematycznie się rozwija, a jej szeregi wzmacnianie są przez coraz większą liczbę specjalistów branży finansów osobistych. Misją Spółki jest oferowanie produktów finansowych we wszystkich kanałach sprzedaży, z optymalnie wykorzystaną strukturą, a także dywersyfikacja sprzedaży w kierunku online, contact center i modeli hybrydowych.