Nasze produkty

Jesteśmy hybrydową instytucją płatniczą. Działamy na rynku finansowym w zakresie udzielania pożyczek, ale także w zakresie usług płatniczych.

Pożyczka KredytOK

Pożyczka w KredytOK to pożyczka na Twój dowolny cel. Pożyczamy od 1000 zł do 12 000 zł, a płatności rozkładamy na: 6, 18, 24, 30, 36 miesięcznych rat. Termin spłaty ustalisz tak, aby odpowiadał dacie Twojego wynagrodzenia, abyś zawsze na czas dokonywał płatności. Formy wypłaty pożyczki, jakie udostępniamy to: wypłata przelewem na wskazane przez Ciebie konto, wypłata w placówce Poczty Polskiej lub Banku pocztowego, lub wypłata gotówkowa w miejscu zamieszkania.
Proces otrzymania pożyczki jest bardzo prosty. Wypełniasz nasz krótki wniosek online, a za kilka minut przedstawiamy Ci decyzję. Dalej sam zdecydujesz jaką ofertę wybierzesz. W naszym serwisie udostępniamy Ci wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji, abyś czuł się bezpiecznie. Zatwierdzasz umowę, a my wysyłamy do Ciebie gotówkę.
Jeśli na którymkolwiek etapie będziesz potrzebował wsparcia czy informacji nasi Doradcy Contact Center służą pomocą. Jeśli wolisz złożyć wniosek w rozmowie z Doradcą Contact Center wystarczy kontakt z naszą infolinią pod numerem 601 500 500.
Pożyczkę możesz wygodnie obsługiwać korzystając ze swojego konta w serwisie www. Tam znajdziesz zawsze aktualne informacje na temat posiadanych produktów, dokonasz spłaty raty czy będziesz mógł zawnioskować o kolejne finansowanie. Serwis www dostępny jest 24 h/7.

PortfelOK

Jako Mała Instytucja Płatnicza umożliwimy Ci otwarcie i prowadzenie rachunku. Twój rachunek posiada funkcjonalności takie jak: wpłaty, wypłaty, przelewy, a także pełen dostęp do środków online przez Serwis www 24 h/7.
Możesz czuć się bezpiecznie! Twoje pieniądze mają zapewnione wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa, a dostęp do serwisu www posiadasz tylko Ty poprzez odpowiednie uwierzytelnienie.
PortfelOK to nie tylko rachunek i usługi płatnicze, ale także ponad 20 usług dodatkowych. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie PortfelOK oraz Regulaminie usług dodatkowych.
Usługi przygotowane dla Ciebie przedstawimy Ci w serwisie www, gdzie będziesz mógł je zlecić czy zrealizować. Serwis www dostępny jest 24 h/7. Jeśli będziesz wolał porozmawiać o nich czy zrealizować je na naszej infolinii skorzystaj z kontaktu z Doradcą Contact Center pod numerem 601 500 500.

Kredyt płatniczyOK

Posiadasz rachunek w KredytOK? Dajemy Ci jeszcze więcej możliwości finansowania jak kredyt płatniczy udzielony w rachunku PortfelOK. Okres kredytowania to 11 m-cy. Nie za długo, nie za krótko. Dostępną kwotę oferty przedstawimy Ci w kilka minut po złożeniu wniosku online lub u Doradcy naszego Contact Center, analogicznie jak przy pożyczce KredytOK. Sam zdecydujesz spośród dostępnych ofert, co wybierasz: pożyczkę czy kredyt.
Termin spłaty ustalisz tak, aby odpowiadał dacie Twojego wynagrodzenia abyś zawsze na czas dokonywał płatności. Formy wypłaty kredytu z rachunku jakie udostępniamy to: wypłata przelewem na wskazane przez Ciebie konto, wypłata w placówce Poczty Polskiej lub Banku pocztowego, lub wypłata gotówkowa w miejscu zamieszkania.
Kredyt wraz z rachunkiem możesz wygodnie obsługiwać korzystając ze swojego konta w serwisie www. Tam znajdziesz zawsze aktualne informacje, dokonasz spłaty raty, będziesz mógł zawnioskować o kolejne finansowanie czy skorzystać z usług. Serwis www dostępny jest 24 h/7.