Aktualności

Firmy pożyczkowe - jak wybrać?

Firmy pożyczkowe — jak wybrać godnego zaufania pożyczkodawcę?

DATA: 13 marca, 2024

Wybór godnego zaufania pożyczkodawcy to najistotniejszy element w procesie bezpiecznego pozyskiwania środków finansowych. Wybór instytucji pozabankowych jest szeroki, dlatego należy podjąć decyzję świadomie, przede wszystkim uwzględniając nie tylko dostępność środków, ale także warunki, uczciwość i transparentność samej oferty. Dowiedz się, dlaczego warto i jak przeprowadzić gruntowną analizę propozycji firm pożyczkowych, aby podjąć korzystną współpracę i uzyskać finansowe wsparcie na dobrych warunkach.

Czytaj dalej »
Monetia

MONETIA – nowa usługa w KredytOK

DATA: 11 czerwca, 2019

Chcesz szybko i wygodnie opłacać swoje rachunki? Od teraz możesz to zrobić w punkcie Monetia, w oddziałach KredytOK! Rachunek za czynsz, gaz, telefon i wiele innych opłacisz w naszych placówkach, bo w KredytOK masz wiele możliwości.

Czytaj dalej »
hostessy, promocja, lato

Gorące lato z KredytOK

DATA: 24 sierpnia, 2018

Lato to najlepszy moment, żeby poddać się urokom otaczającej nas letniej aury i poświęcić więcej czasu na spacery. W tym roku mamy wyjątkową okazję, bo lato jest najcieplejsze i najpogodniejsze od paru lat.

Czytaj dalej »
pożyczka online, kredytok

NOWOŚĆ w KredytOK – Pożyczka przez Internet

DATA: 19 czerwca, 2018

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której potrzebowałeś pieniędzy, a nie miałeś czasu na chodzenie po bankach i instytucjach pożyczkowych? Zapomnij o takich sytuacjach! Pożyczka w KredytOK, będzie dla Ciebie jeszcze bardziej dostępna, ponieważ wniosek możesz wysłać na stronie https://kredytok.pl/

Czytaj dalej »
autokasa, premia

Autokasa! Nowy produkt w KredytOK

DATA: 1 marca, 2018

Rozpoczynamy kolejną kampanię telewizyjną! Przez ponad 3 tygodnie marca, będziemy promować ofertę konsolidacji pożyczki z dodatkową premią do 200 zł, a także nowy produkt AutoKasa, pozwalający skorzystać z finansowania do 100 tys. złotych.

Czytaj dalej »
przenieś pożyczkę

Przenieś pożyczkę do KredytOK i odbierz do 200 zł premii!

DATA: 31 stycznia, 2018

Masz pożyczkę w innej firmie? Przenieś pożyczkę do KredytOK i sięgnij po premię do 200 zł na dowolne wydatki. Przenosząc pożyczkę oferujemy niższą ratę, która odciąży Twój domowy budżet i zminimalizuje ryzyko opóźnień.

Czytaj dalej »
kampania KredytOK

Pierwsza kampania KredytOK w telewizji ogólnopolskiej!

DATA: 8 stycznia, 2018

Mamy kolejną wspaniałą wiadomość! Otóż od 8 stycznia 2018 pojawiamy się na małym ekranie! Capital Service rozpoczyna pierwszą kampanię reklamową w Telewizji z nowym konceptem marki KredytOK.

Czytaj dalej »
wirtualny doradca

Aplikacja Wirtualny Doradca na stronie KredytOK!

DATA: 4 stycznia, 2018

Od 3 stycznia nasi Klienci mogą korzystać z nowej aplikacji – Wirtualny Doradca! Jesteśmy dumni, że jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku uruchomiliśmy video chat umożliwiający kontakt z konsultantem.

Czytaj dalej »
AutoKasa

Auto Kasa – wnioskuj na naszej stronie!

DATA: 28 listopada, 2017

Złóż wniosek o pożyczkę pod zastaw lub na zakup auta na naszej stronie AutoKredytOK.pl. Możesz otrzymać od 6 000 zł do 100 000 zł na dowolny cel. Oferta skierowana jest dla każdego bez względu na historię kredytową. Wystarczy że jesteś właścicielem pojazdu

Czytaj dalej »
konkurs, wynik konkursu

Konkurs „ROCZNA PENSJA DLA CIEBIE” – wyniki

DATA: 18 sierpnia, 2017

Konkurs pod nazwą „Roczna Pensja dla Ciebie” został zorganizowany przez CAPITAL SERVICE Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,

Czytaj dalej »
konkurs, wygraj

KONKURS: weź pożyczkę – wygraj roczną pensję

DATA: 3 lipca, 2017

Tego lata w oddziałach KredytOK czeka na Was konkurs, czyli jeszcze większa gotówka! Skorzystaj z naszej oferty w lipcu i weź udział w wyjątkowym konkursie. Nagrodę główną w postaci rocznej pensji o wartości 24 tys. zł brutto oraz 20 nagród pieniężnych w wysokości 500 zł brutto

Czytaj dalej »
doktor ok, pakiet medyczny

DOKTOR OK radzi: Bądź zdrów! Skorzystaj z naszej oferty.

DATA: 17 października, 2016

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom związanym z Twoim zdrowiem! Przygotowaliśmy dla Ciebie we współpracy z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. specjalny PAKIET MEDYCZNY OK. Doktor OK poleca pakiet, który zapewni Ci wsparcie, w przypadku problemów ze zdrowiem. Dzięki niemu, w ramach dostępnych limitów, w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku możesz skorzystać usług medycznych

Czytaj dalej »
pożyczka ratalna, pożyczka jak marzenie

Pożyczka jak marzenie!

DATA: 31 sierpnia, 2016

Skorzystaj z naszej nowej oferty i ciesz się dużą gotówką. Pożyczka Jak Marzenie to nawet 15 000 zł bez zbędnych formalności z okresem spłaty do 48 miesięcy. Wygodne raty nie obciążają domowego budżetu, a wysoka kwota pozwala zrealizować najważniejsze plany. Pożyczka udzielana jest w ponad 100 oddziałach KredytOK na terenie całego kraju.

Czytaj dalej »
kredyt

Kredyt gotówkowy do 200 tys. zł!

DATA: 29 czerwca, 2016

KredytOK to pieniądze bez ograniczeń. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kredyty gotówkowe. Szukasz duży środków finansowych z wygodną spłatą? Zapraszamy do oddziałów KredytOK. Udzielamy kredytów w kwocie od 1000 zł do 200 tys. zł. Czas spłaty od 3 do 120 miesięcy.

Czytaj dalej »