Kredyt gotówkowy do 200 tys. zł!

kredyt
DATA: 29 czerwca, 2016

KredytOK to pieniądze bez ograniczeń. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kredyty gotówkowe. Szukasz duży środków finansowych z wygodną spłatą? Zapraszamy do oddziałów KredytOK. Udzielamy kredytów w kwocie od 1000 zł do 200 tys. zł. Czas spłaty od 3 do 120 miesięcy.

Kwota uzyskanego kredytu może być przeznaczona na dowolny cel. Akceptujemy różne źródła dochodu m.in. umowa o pracę, renta, emerytura, rolnictwo, działalność gospodarcza, inne  (np. umowa o dzieło, umowa najmu). Minimalny wiek Kredytobiorcy to 22 lata, maksymalny 80 lat. Wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty dostępne są w oddziałach KredytOK.

Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce (KRS 0000407127) działa jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., TF Bank AB (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, BZ WBK S.A., Deutsche Bank Biznes S.A.; PKO Bank Polski S.A., Plus Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank BPH S.A., Nest Bank S.A. oraz firm pożyczkowych: Aforti Finance S.A, Fundusz Mikro Sp. z o.o., IWOCA Poland Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., InCredit Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Takto Finance Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o. Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. Capital Service S.A. informuje, że w związku z nawiązaniem współpracy z podmiotami wymienionymi powyżej, posiada w ramach zawartych umów umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych koniecznych lub zmierzających do zawarcia umowy o dany produkt finansowy, tj. przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych a w niektórych przypadkach do podpisywania umów kredytu/pożyczki.

Kategoria:

Wyślij wniosek