MONETIA – nowa usługa w KredytOK

Monetia
DATA: 11 czerwca, 2019

Chcesz szybko i wygodnie opłacać swoje rachunki? Od teraz możesz to zrobić w punkcie Monetia, w oddziałach KredytOK! Rachunek za czynsz, gaz, telefon i wiele innych opłacisz w naszych placówkach, bo w KredytOK masz wiele możliwości.

Wpłaty są przyjmowane na podstawie umowy agencyjnej zawartej pomiędzy Capital Service S.A. –właścicielem marki KredytOK, a Monetia Sp z o.o. posiadającą licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Współpraca z Monetią, to kolejna korzyść dla naszych Klientów, którzy nie tylko pożyczą pieniądze i ubezpieczą się, ale również dokonają opłat za media. Usługa zostanie wprowadzona we wszystkich naszych placówkach w lipcu 2019 roku. A już teraz opłacicie swoje rachunki w: Piasecznie, Słupsku i Świdnicy!

Sprawdź tabelę opłat, prowizji i już teraz zacznij wygodnie i szybko opłacać swoje rachunki w punkcie Monetia w KredytOK.

Czynsz, fundusz remontowy 2,50 ZŁ
Energia 2,50 ZŁ
Gaz 2,50 ZŁ
Inne 2,50 ZŁ
Raty kredytów 2,50 ZŁ
TV kablowa 2,50 ZŁ
Telefony komórkowe 2,50 ZŁ
Telefony stacjonarne 2,50 ZŁ
US 3,50 ZŁ
Ubezpieczenia 2,50 ZŁ
ZUS/ KRUS 3,50 ZŁ
RTV 2,50 ZŁ
*w tabeli powyżej podano ceny brutto

 

Wszystkim Klientom oferujemy skorzystanie z programu lojalnościowego „Co 10. Wpłata gratis!”, w którym co 10 wpłata dokonywana jest bez pobrania prowizji za wpłatę.

Chcesz wiedzieć na temat tej usługi? Odwiedź oddział osobiście lub zadzwoń do Doradcy Klienta w Twoim mieście. Listę placówek znajdziesz tu.

Regulamin Programu Lojalnościowego – przeczytaj>

Regulamin  „Co 10. Wpłata gratis!” – przeczytaj>

Kategoria:

Wyślij wniosek