MONETIA – nowa usługa w KredytOK

Monetia
DATA: 11 czerwca, 2019

Chcesz szybko i wygodnie opłacać swoje rachunki? Od teraz możesz to zrobić w punkcie Monetia, w oddziałach KredytOK! Rachunek za czynsz, gaz, telefon i wiele innych opłacisz w naszych placówkach, bo w KredytOK masz wiele możliwości.

Wpłaty są przyjmowane na podstawie umowy agencyjnej zawartej pomiędzy Capital Service S.A. –właścicielem marki KredytOK, a Monetia Sp z o.o. posiadającą licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Współpraca z Monetią, to kolejna korzyść dla naszych Klientów, którzy nie tylko pożyczą pieniądze i ubezpieczą się, ale również dokonają opłat za media. Usługa zostanie wprowadzona we wszystkich naszych placówkach w lipcu 2019 roku. A już teraz opłacicie swoje rachunki w: Piasecznie, Słupsku i Świdnicy!

Sprawdź tabelę opłat, prowizji i już teraz zacznij wygodnie i szybko opłacać swoje rachunki w punkcie Monetia w KredytOK.

Czynsz, fundusz remontowy2,50 ZŁ
Energia2,50 ZŁ
Gaz2,50 ZŁ
Inne2,50 ZŁ
Raty kredytów2,50 ZŁ
TV kablowa2,50 ZŁ
Telefony komórkowe2,50 ZŁ
Telefony stacjonarne2,50 ZŁ
US3,50 ZŁ
Ubezpieczenia2,50 ZŁ
ZUS/ KRUS3,50 ZŁ
RTV2,50 ZŁ
*w tabeli powyżej podano ceny brutto

 

Wszystkim Klientom oferujemy skorzystanie z programu lojalnościowego „Co 10. Wpłata gratis!”, w którym co 10 wpłata dokonywana jest bez pobrania prowizji za wpłatę.

Chcesz wiedzieć na temat tej usługi? Odwiedź oddział osobiście lub zadzwoń do Doradcy Klienta w Twoim mieście. Listę placówek znajdziesz tu.

Regulamin Programu Lojalnościowego – przeczytaj>

Regulamin  „Co 10. Wpłata gratis!” – przeczytaj>

Kategoria: