Pierwsza kampania KredytOK w telewizji ogólnopolskiej!

kampania KredytOK
DATA: 8 stycznia, 2018

Mamy kolejną wspaniałą wiadomość! Otóż od 8 stycznia 2018 pojawiamy się na małym ekranie! Capital Service rozpoczyna pierwszą kampanię reklamową w Telewizji z nowym konceptem marki KredytOK. Jest to kolejne otwarcie firmy i marki na nowe możliwości. Sukcesywnie, z rozmysłem budujemy wizerunek i świadomość marki na większą skalę, docierając w ten sposób do szerszego grona potencjalnych klientów.

Spot promuje produkty KredytOK z super ofertą: Szybką Pożyczką do 3000 zł za darmo! Styczeń i luty – czyli okres feryjny –  oznaczają pilne i niemałe potrzeby finansowe na dzieci, na ich wyjazdy, na sprzęt narciarski, snowboardowy, czy inne ważne wydatki rodziny. Dlatego też nasza reklama nawiązuje do tego okresu:  zimowego wyjazdu rodzinnego w góry , na narty czy sanki, na wspólne spędzane czasu na świeżym powietrzu. A pożyczka , która nic nie kosztuje jest w tym okresie najwspanialszym prezentem i ulgą dla rodzinnego budżetu.

Spoty „kampania KredytOK” będzie można zobaczyć w stacjach głównych i tematycznych : TVP, Polsat i TVN. Zachęcamy do obejrzenia spotu.

Możemy zapewnić, że kampania KredytOK to nie koniec naszych działań w tym kierunku …

Kategoria:

Wyślij wniosek