Szybkie prezenty na święta – pomysły last minute

Prezenty pod choinkę
DATA: 19 grudnia, 2019

Święta za pasem, a Ty nadal nie masz prezentów ? Oto nasze propozycje na prezenty pod choinkę last minute.
Okres przedświąteczny to czas, który potrafi przytłoczyć obowiązkami. Jednym z nich jest zakup prezentów. Jeśli nie możesz przeznaczyć na to zbyt wiele czasu, przedstawiamy Ci naszą listę pomysłów na świąteczne prezenty.

1. Karta podarunkowa /voucher do ulubionego sklepu

50, 100 lub 150 złotych do wydania w ulubionym sklepie z pewnością ucieszy każdego. Voucher to elegancki zamiennik prezentu. Dając w prezencie kartę podarunkową, unikamy ryzyka podarowania prezentu, który nie trafi w gust obdarowanego. Osoba sama decyduje, na co przeznaczy otrzymane środki. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że vouchery są szeroko dostępne. Zazwyczaj nie jest możliwe, by zabrakło ich przed świętami.

2. Elegancki dodatek do ubrania

Tego typu praktyczne prezenty są zawsze w cenie. Pod choinkę dobrze jest podarować mały element garderoby, który stanowi idealną bazę dla innych ubrań lub ciekawy akcent. Takimi produktami dla mężczyzn mogą być eleganckie poszetki, krawaty, muszki, czy zestaw ciekawych skarpet. Kobietę z pewnością zadowoli piękna apaszka, szal lub opaska.

3. Słodycze

Słodkości wydają się być bardzo prostym pomysłem pod choinkę, ale któż za nimi nie przepada? Ponadto znając gust osoby obdarowanej, możemy postawić na jej ulubione produkty dodatkowo pięknie je opakowując. Kolejną zaletą tego typu prezentu jest fakt, że na pewno nie zabraknie go w sklepach przed świętami.

4. Kurs lub wycieczka

Czy Twój bliski ciągle wspomina, że chciałby się z czegoś podszkolić lub marzy o wycieczce? Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do tego, by pomóc mu spełnić jego marzenia. W internecie oferowanych jest mnóstwo kursów online. Nieważne czy wybierzesz kurs programowania, fotografii, gotowania czy Excela – podarowanie kursu powie o Tobie, że chcesz wspierać rozwój obdarowanego. Jeśli zdecydujesz się na kupno wycieczki – obdarowana osoba z pewnością chętnie wybierze się na nią w Twoim towarzystwie.

5. Perfumy

Prezent  ładny, elegancki, użyteczny i dostępny w większości drogerii. Większość z nas zazwyczaj wie, jakich perfum używa bliska nam osoba. Możesz zatem postawić na tradycję i podarować jej ulubiony zapach. Jeśli wolisz, by osoba obdarowana spróbowała czegoś nowego w kwestii zapachu, też nie ma ku temu przeszkód.

6. Biżuteria

O tego typu świątecznym prezencie pod choinkę marzy większość kobiet. Złota lub srebrna biżuteria to ponadczasowy prezent na Gwiazdkę. Piękna i trwała podkreśli szlachetne intencje osoby obdarowującej. Dzięki temu, że wybierasz spośród prawdziwego bogactwa wzorów i kolorów biżuterii, możesz także odpowiednio dobrać prezent do obdarowywanej osoby.

Każdy z nas chce, by wybrane prezenty cieszyły obdarowaną osobę i przypominały jej te najlepsze, wspólne chwile. Jeśli chcesz spełnić marzenia swojej bliskiej osoby i sprawić by święta były wyjątkowe, a potrzebujesz na to pieniędzy, skorzystaj z oferty KredytOK.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek