Pożyczki gotówkowe w domu klienta

Pożyczki gotówkowe w domu klienta
DATA: 17 sierpnia, 2022

Na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, zarówno instytucje bankowe, jak i te pozabankowe muszą wręcz walczyć o swoich klientów. Oferują im finansowe wsparcie „szyte na miarę”, a więc idealnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb oraz możliwości spłaty. Jedną z opcji, aby móc otrzymać dodatkowe środki, są pożyczki udzielane w domu klienta. Sprawdź, na czym polega, kto może z takiego zobowiązania korzystać i jakie warunki należy spełnić, by uzyskać decyzję pozytywną.

Pożyczka z obsługą w domu – na czym to polega?

Pożyczki udzielane w domu klienta są wyjątkowym produktem finansowym, ponieważ ich istotą jest otrzymanie pieniędzy w formie gotówki, a nie za pośrednictwem przelewu bankowego. Co więcej, klient nie musi wychodzić z domu, ponieważ pod wskazany adres przyjeżdża przedstawiciel firmy pożyczkowej bądź kurier z gotową umową oraz pieniędzmi o konkretnej wartości. Ponadto otrzymanie pożyczki tego rodzaju bardzo często jest możliwe przy minimum formalności, a pożyczkobiorca nie zawsze musi mieć zdolność kredytową.

Pożyczki bez bik i krd w domu klienta – kiedy jest to możliwe?

Każda firma pożyczkowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami, dlatego warunki udzielanych pożyczek pozabankowych w domu są różne. Z takiej opcji finansowego wsparcia najczęściej korzystają osoby zadłużone, które nie mogą wskazać rachunku bankowego do przelewu, ponieważ konto jest zabezpieczone przez komornika. Otrzymanie gotówki jest dla nich jedyną opcją, aby uzyskać pomoc w ramach niespodziewanych wydatków czy tzw. czarnej godziny. Okazuje się, że nie wszystkie instytucje pozabankowe weryfikują wiarygodność i wypłacalność swoich klientów, dlatego możliwa jest pożyczka na oświadczenie w domu klienta bez potrzeby wskazywania zaświadczenia o generowanych dochodach czy weryfikacji raportu BIK i KRD.

Zalety ekspresowej pożyczki gotówkowej w domu klienta

Pożyczka domowa może być doskonałą formą finansowego wsparcia, szczególnie dla osób, które nie mają szans na współpracę z bankiem, a na ich koncie bankowym zostało ustanowione zabezpieczenie komornicze. Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta to też opcja dla tych pożyczkobiorców, którzy w ogóle nie posiadają rachunku bankowego (w Polsce nie ma takiego obowiązku) oraz dla tych, którzy z różnych względów nie mogą z niego korzystać, na przykład rachunek dzielą z inną osobą. Warto wiedzieć, że umowy pożyczki podpisywane są bezpośrednio w domu klienta, pożyczkobiorca nie musi mieć więc dostępu do internetowej sieci. Chęć uzyskania pożyczki w domu można zgłosić telefonicznie.

Do zalet, jakimi charakteryzują się pożyczki domowe, można zaliczyć również:

  • minimum formalności, bardzo często wystarczy dowód osobisty,
  • krótki czas potrzebny na weryfikację klienta,
  • wypłata gotówki w błyskawicznym tempie,
  • finansowe wsparcie klient otrzymuje bez konieczności wychodzenia z domu,
  • pożyczki w domu bierze się na dowolny cel, to między innymi spłata zaległych zobowiązań, niespodziewane wydatki czy różnego rodzaju inne cele pożyczkobiorcy.

Jak się przygotować do zawarcia pożyczki w domu?

Wszystko zależy od warunków, jakie stawia konkretna firma pożyczkowa, która udziela pożyczki w domu klienta. Najlepiej porównać kilka konkurencyjnych propozycji i wybrać tę dopasowaną wedle indywidualnych potrzeb. Popularnością cieszą się pożyczki prywatne bez weryfikacji w bazach BIK, szybkie pożyczki do domu na oświadczenie czy pożyczka pod zastaw. Warunkiem koniecznym zawsze jest posiadanie dowodu osobistego.

Pożyczka domowa a bezpieczeństwo

Pożyczka z obsługą w domu charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, ponieważ pieniądze dostarczane są bezpośrednio przez pracownika firmy pożyczkowej. Należy jednak pamiętać, że zobowiązania pozabankowe nie są kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego, dlatego zawsze trzeba dokładnie czytać warunki zawieranej umowy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek