Czy pożyczka pod zastaw samochodu jest dla Ciebie?

autokasa, pożyczka pod zastaw auta
DATA: 14 czerwca, 2018

Zaciągnięcie pożyczki w młodym wieku, nie jest prostą sprawą. Potrzebne są zaświadczenia o dochodach, historia kredytowa, stałe zatrudnienie. A młody człowiek, często jedyną cenną rzeczą, jaką posiada jest samochód. Więc dlatego, by nie wykorzystać tego faktu w nagłej potrzebie? Pożyczka zabezpieczona autem to nowy produkt, stworzony z myślą o młodych członkach społeczeństwa.

Dla kogo jest Auto Kasa?

Pożyczka zabezpieczona autem jest stworzona dla osób młodych, które nie posiadają zaświadczeń o dochodach, ale posiadają własnych samochód. Z tego produktu finansowego mogą skorzystać również osoby starsze, które aktualnie nie posiadają zatrudnienia lub mają złą historię kredytową. Auto Kasa jest pożyczką dla wszystkich właścicieli samochodów, w wieku 18- 80 lat.

Jakie są warunki pożyczki na samochód?

Auto Kasa jest szybką pożyczką, która nie wymaga wypełniania mnóstwa formalności. Jedyne co musisz posiadać to potwierdzenie, że jesteś właścicielem auta, aktualny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC. Ważnym warunkiem jest wiek samochodu, w przypadku samochodów osobowych wynosi on 12 lat, natomiast przy dostawczych to 8 lat. Pożyczka na samochód pozwala ubiegać się nawet o 100 tysięcy złotych, wszystko zależy od wartości posiadanego auta. Kwota pożyczki nie może przekroczyć 65% wartości pojazdu.

Korzyści Auto Kasy

Pożyczka zabezpieczona autem jest stosunkowo tanim produktem finansowym. W porównaniu do innych pożyczek krótkoterminowych, jej oprocentowanie jest znacznie niższe. Pozytywnym aspektem, dla osób z małą ilością czasu jest niski poziom formalności, przy tym produkcie nie wymagamy zaświadczeń. Czas spłaty jest kolejną korzyścią dla pożyczkobiorcy, ponieważ spłatę zobowiązania można rozłożyć nawet na 48 miesięcy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek