Czy Pożyczka na samochód jest dla mnie?

autokasa, pożyczka pod zastaw auta
DATA: 14 czerwca, 2018

Zaciągnięcie pożyczki w młodym wieku, nie jest prostą sprawą. Potrzebne są zaświadczenia o dochodach, historia kredytowa, stałe zatrudnienie. A młody człowiek, często jedyną cenną rzeczą, jaką posiada jest samochód. Więc dlatego, by nie wykorzystać tego faktu w nagłej potrzebie? Pożyczka zabezpieczona autem to nowy produkt, stworzony z myślą o młodych członkach społeczeństwa.

Dla kogo jest Auto Kasa?

Pożyczka zabezpieczona autem jest stworzona dla osób młodych, które nie posiadają zaświadczeń o dochodach, ale posiadają własnych samochód. Z tego produktu finansowego mogą skorzystać również osoby starsze, które aktualnie nie posiadają zatrudnienia lub mają złą historię kredytową. Auto Kasa jest pożyczką dla wszystkich właścicieli samochodów, w wieku 18- 80 lat.

Jakie są warunki pożyczki na samochód?

Auto Kasa jest szybką pożyczką, która nie wymaga wypełniania mnóstwa formalności. Jedyne co musisz posiadać to potwierdzenie, że jesteś właścicielem auta, aktualny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC. Ważnym warunkiem jest wiek samochodu, w przypadku samochodów osobowych wynosi on 12 lat, natomiast przy dostawczych to 8 lat. Pożyczka na samochód pozwala ubiegać się nawet o 100 tysięcy złotych, wszystko zależy od wartości posiadanego auta. Kwota pożyczki nie może przekroczyć 65% wartości pojazdu.

Korzyści Auto Kasy

Pożyczka zabezpieczona autem jest stosunkowo tanim produktem finansowym. W porównaniu do innych pożyczek krótkoterminowych, jej oprocentowanie jest znacznie niższe. Pozytywnym aspektem, dla osób z małą ilością czasu jest niski poziom formalności, przy tym produkcie nie wymagamy zaświadczeń. Czas spłaty jest kolejną korzyścią dla pożyczkobiorcy, ponieważ spłatę zobowiązania można rozłożyć nawet na 48 miesięcy.

Kategoria: