Pomysły na wakacje 2019

wakacje 2019
DATA: 17 lipca, 2019

Wakacyjny wyjazd to wydarzenie, na które czekamy przez wiele miesięcy. Czasami ten czas zaplanowany jest w najdrobniejszych szczegółach, a czasami poddajemy się spontanicznym decyzjom. Niezależnie od tego, czy zaplanowałaś już swój wyjazd, czy też nie, pieniądze na wakacje z pewnością są jedną z najważniejszych rzeczy, które umożliwiają spędzenie niezapomnianych chwil. Wysokość budżetu przeznaczonego na wyjazd  definiuje wybrany kierunek wyjazdu. Wakacje można spędzić na wyjazdach, również zagranicznych lub w pobliżu miejsca zamieszkania. Poznajcie kilka pomysłów na wakacje 2019.

Wakacje last minute, czyli kierunki zagraniczne

Z roku na rok coraz więcej Polaków spędza swój urlop wakacyjny za granicą. Najczęściej odwiedzanymi krajami już od kilku lat są: Grecja, Bułgaria i Hiszpania, w tym roku do pierwszej piątki dołączyły również Turcja i Egipt. Korzystając z okazji last minute, można spędzić czas w innym kraju, nie ponosząc dużych kosztów. Coraz częściej możemy trafić na ciekawe oferty All Inclusive, w bardzo korzystnych cenach. Warto wypatrywać takich okazji, a kiedy już na jakąś trafimy, czym prędzej kupić bilet. Jeśli akurat jesteś przed wypłatą i brakuje Ci środków na zakup biletu, możesz skorzystać z pożyczki na wakacje, którą spłacisz zaraz po wypłacie i zaoszczędzisz na tańszych biletach.

Pomysły na tani wyjazd wakacyjny

Aby odpocząć od codzienności nie musisz daleko wyjeżdżać, wystarczy, że zmienisz otoczenie na kilka dni, a nawet godzin. Możesz umówić się na domówkę ze znajomymi, zorganizować piknik nad pobliską rzeką albo znaleźć nowe hobby, które pomoże Ci miło spędzić czas. Takie rozwiązania są znacznie tańsze, a mogą dostarczyć Ci tyle samo radości. Ostatecznie możesz zostać w domu i skupić się nad odpoczynkiem. Odłóż domowe obowiązki na jakiś czas, ciesz się z każdego posiłku, nadrób ulubione seriale lub wybierz się na długo odkładane zakupy. Efekt takiego wypoczynku docenisz, kiedy wrócisz do pracy, czy zajmowania się domem wypoczęta i z nowymi siłami.

Pieniądze na wakacje

Jeśli w tym roku miałaś wyjątkowo dużo wydatków i brakuje Ci gotówki na wakacyjny wypoczynek – pamiętaj, że jesteśmy blisko Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz pożyczki od 1 000 zł do 15 000 zł, które mogą umożliwić Ci zrealizowanie wakacyjnych planów. Zapraszamy do naszej placówki.

Sprawdź adres najbliższego oddziału kredytok.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek