Letnia wyprzedaż- kupować, czy nie kupować?

wyprzedaż, pożyczka na zakupy
DATA: 5 lipca, 2018

Spacerując po sklepach, na pewno zauważyłaś już bijące po oczach obniżki cen -50%, -70%, -80%, a największe rabaty jeszcze przed nami. W tym czasie łatwo dać się ponieść emocjom i dokonać zakupów, z których potem możesz nie być zadowolona. Z drugiej strony, okazja na doposażenie letniej garderoby, w korzystnych cenach, będzie dopiero za rok. Jak podejść do wakacyjnych przecen z głową?

Zanim zaczniesz szukać okazji

Pierwszą rzeczą, jaką powinnaś zrobić, jest zastanowienie się, czego obecnie potrzebujesz. Zrób dokładny przegląd swojej szafy i zapisz na kartce, ile i czego potrzebujesz. Spisanie na kartce jest ważne, ponieważ w sklepie łatwo zapomnieć, co było Ci naprawdę potrzebne. Przeglądając posiadane ubrania, spróbuj je do siebie dopasować i sprawdź, której parze spodni brakuje bluzki. Być może masz w szafie świetną dżinsową lub skórzaną kurteczkę, której brakuje zwiewnej sukienki. Dzięki takiej szczegółowej analizie, Twoje zakupy, będą udane, a kupione ubrania przydadzą się nie tylko na lato.

W trakcie wyprzedaży

Kupując po niższych cenach, patrz na jakość. Ubranie lub buty wyższej jakości przy obniżce ceny, będą dla Ciebie dostępne, a zakup produktu wysokiej jakości, posłuży Ci na nie jeden sezon. Jeśli na pierwszy rzut oka coś Ci się spodoba, ale masz wątpliwości, wstrzymaj się z zakupem. Możesz wrócić do sklepu na godzinę lub na drugi dzień. Kup produkt, jeśli nadal, będzie Ci się podobał. A kiedy zobaczysz towar, który już na pierwszy rzut oka ci się bardzo podoba i już sobie wyobrażasz, jak będziesz w tym wyglądać, koniecznie go kup. Nie ma nic gorszego, nic żałowanie przez następny rok, bo ktoś kupił np. Twoją wymarzoną parę butów, które idealnie leżały.

Skąd wziąć pieniądze na wyprzedaże?

Niektóre osoby, z naturą oszczędnych, już wcześniej przygotowują się do wyprzedaży, regularnie oszczędzając. Jednak, jeśli nie należysz do grupy oszczędzających, możesz skorzystać z szybkiej pożyczki przez Internet, którą możesz spłacić również szybko, bo już po następnej wypłacie. Będziesz jednak bogatsza o nowe kreacje, wygodne buty i wymarzoną torebkę. A kolejne wyprzedaże letnich kolekcji dopiero za rok.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek