Plusy korzystania z karty KredytOK

Karta KredytOK
DATA: 30 października, 2017

W KredytOK uważamy, że dostęp do dodatkowej gotówki należy się każdemu, niezależne od wysokości dochodów. Naszym klientom oferujemy nie tylko pożyczki gotówkowe w oddziałach lub przez telefon, ale również szereg dodatkowych produktów, takich jak Pakiet na Życie OK, pakiet medyczny czy ubezpieczenie. Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów ceni sobie elastyczne rozwiązania, wiedząc że potrzeba dostępu do gotówki może pojawić się nagle. Z myślą o takich klientach wprowadziliśmy na rynek kartę KredytOK.

Nie tylko pożyczki i Pakiet na Życie OK – wypróbuj kartę KredytOK

Jeśli korzystasz już z naszych usług, takich jak pożyczki czy Pakiet na Życie OK, zachęcamy do wypróbowania kolejnego produktu, który udostępniamy swoim klientom. Karta Kredyt OK działa nieco inaczej niż karta kredytowa. Aby zasilić ją pieniędzmi, należy złożyć wniosek o szybką pożyczkę przez infolinię. Dostęp do gotówki jest więc możliwy przez 7 dni w tygodniu. Posiadanie karty cechuje się wygodą i bezpieczeństwem. Ponadto w dowolnej chwili istnieje możliwość sprawdzenia aktualnego salda, jak również historii wykonywanych operacji. W jaki sposób zamówić kartę KredytOK? To proste zostaw nam kontakt do siebie na naszej stronie internetowej, a jeden z naszych konsultantów zadzwoni do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Wnioskuj o szybką pożyczkę i płać wygodnie kartą

Do kogo skierowany jest ten produkt? Do każdego klienta, który ceni sobie elastyczność i bezpieczeństwo finansowe. Niespodziewany wydatki, takie jak awaria auta czy konieczność przeprowadzenia remontu w mieszkaniu zdarzają się nagle. Podobnie jak możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji cenowych, które obowiązują często tylko w jednym wybranym dniu Wnioskowanie o pożyczkę w KredytOK i proces decyzyjny związany z zasileniem karty trwają krótko, by nie tracić czasu na zbędne formalności. Karta KredytOK pozwala uzyskać pewien stopień niezależności i dostęp do gotówki bez ograniczeń. Wygodnym rozwiązaniem jest również bieżące monitorowanie swojego salda.

Co można załatwić przy pomocy karty KredytOK

Dlaczego jeszcze warto posiadać kartę KredytOK? Działa ona podobnie jak karta płatnicza, przy pomocy której możemy dokonywać płatności bezgotówkowych, a w razie ewentualnej potrzeby często również wypłacić pieniądze z bankomatu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy na horyzoncie pojawią się ważne, często nagłe wydatki, a Twoja pensja znajdzie się na koncie dopiero za kilka dni. Karta KredytOK zapewnia wygodę i komfort.

Oprócz tego istnieje szereg spraw, których nie sposób załatwić bez pomocy karty. Karta KredytOK sprawia, że ze wspomnianych udogodnień może skorzystać każdy, nawet jeśli nie osiąga bardzo wysokich dochodów. Szybki dostęp do pieniędzy i możliwość przeprowadzania błyskawicznej transakcji to wygoda i bezpieczeństwo, o jakie zdecydowanie warto zadbać.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek