Jak zorganizować tani wyjazd wakacyjny?

wyjazd wakacyjny, tani
DATA: 18 lipca, 2017

Wakacje trwają w najlepsze, jednak nie wszyscy Polacy zaplanowali już tegoroczne urlopy i związany z nimi wyjazd wakacyjny. Przeszkodą bywa dość często brak gotówki. Jednak chwilowy dołek finansowy nie musi stanowić powodu, by wymarzoną letnią podróż przekładać na kolejny rok.Dziś przedstawiamy kilka pomysłów, jak zorganizować tani wyjazd wakacyjny. Jeśli mimo wszystko dystans do następnej wypłaty jest zbyt daleki, rozwiązaniem może okazać się korzystna pożyczka na wakacje na portalu Kredytok.pl. Poszukanie oszczędności i korzystanie z promocji sprawi, że jej koszty i tak zwrócą się z nawiązką, a wspomnienia z udanego urlopu na zawsze pozostaną w pamięci.

Last minute – to się opłaca!

Jeśli preferujemy zorganizowane wyjazdy, ceny wycieczek, również w miejsca gdzie latem słoneczna pogoda jest pewnikiem, nie zawsze straszą nasz portfel. Wszystko za sprawą niezwykłych okazji last minute. Odnalezienie prawdziwych perełek wymaga niekiedy cierpliwości, jednak potrafi być naprawdę opłacalne. Obniżki w wysokości kilkudziesięciu procent nie są odosobnionym zjawiskiem. Wystarczy tylko przygotować walizkę, ewentualnie paszport i liczyć się z możliwością wyjazdu w ciągu najbliższych dni. Jeśli oferta będzie miała charakter all-inclusive dodatkowo oszczędzimy na kosztach wyżywienia.

Promocje na bilety lotnicze, kolejowe i autobusowe

Wielu z nas lubi planować podróż samodzielnie. Wówczas jednym z jej najważniejszych elementów jest transport. Ten zaś nie musi być kosztowny, ponieważ przewoźnicy mocno konkurują o względy klientów. Bilety na przejazd autokarem za złotówkę, czy przeloty w cenie 200-300 zł w obie strony do ciepłych krajów stały się codziennością. Tutaj również wystarczy odrobina cierpliwości.

Rezerwacja hotelu lub apartamentu przez Internet

Oszczędności możemy również poszukać w zakwaterowaniu. Istnieje przynajmniej kilka portali internetowych, na których zarezerwujemy pobyt w dobrych hotelach z kilkudziesięcioprocentowym rabatem. W ostatnich latach mocną konkurencją cenową stali się również prywatni gospodarze zamieszczający swoje oferty na dedykowanych portalach. Przestronne studio, prywaty pokój w dobrej lokalizacji lub klimatyczny guesthouse mogą kosztować nawet kilkukrotnie mniej niż miejsce w hotelu.

Pożyczka na wakacje na Kredytok.pl

Co w sytuacji, gdy do dopięcia wyjazdowego budżetu brakuje odrobiny gotówki, a okazja może zniknąć, nim na koncie pojawi się wypłata? Warto odwiedzić portal Kredytok.pl. Szybka pożyczka na wakacje może być naprawdę opłacalna, ponieważ jej koszty zostaną z nawiązką zrównoważone przez oszczędności z tytułu znalezienia promocyjnych ofert. Między innymi dla takich potrzeb klientów stworzyliśmy portal Kredytok.pl. Szybka pożyczka na wakacje każdego roku umożliwia należny wypoczynek tysiącom Polaków.

Większe grono, większa przyjemność, niższe koszty

Kolejny sposób na obniżenie kosztów wakacyjnego wyjazdu to podróż w większym gronie. Wówczas przede wszystkim koszty zakwaterowania rozkładają się na więcej osób, możemy korzystać z grupowych promocji w restauracjach, a również wynajęcie auta staje się relatywnie tanie. Ponadto wyjazdy z przyjaciółmi zazwyczaj bywają znacznie weselsze.

Omijanie popularnych, więc drogich i niewygodnych destynacji

Najbardziej popularne urlopowe kierunki, zarówno w Polsce jak i zagranicą w sezonie letnim przeżywają oblężenie turystów. Takiemu stanowi rzeczy towarzyszą również galopujące ceny. Być może warto rozważyć mniej oczywiste, a również urokliwe destynacje na wakacyjny wyjazd? Zwłaszcza, że tłumy plażowiczów i zwiedzających nie służą prawdziwemu wypoczynkowi i ograniczają naszą prywatność.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek