Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie?

ubezpieczenie
DATA: 30 września, 2017

Dla większości z nas rodzina jest najwyższą wartością. Pracujemy nie tylko po to, by zapewnić sobie codzienny byt, ale również stwarzać szanse i zabezpieczać przyszłość naszych najbliższych. Niestety wynagrodzenia w Polsce wciąż pozostają stosunkowo niskie i zdecydowana większość Polaków nie może pozwolić sobie na odkładanie oszczędności, również przeznaczonych na kryzysowe sytuacje. Z tego względu często decydujemy się wykupić ubezpieczenie – polisę na życie, która w razie nieszczęśliwego wypadku lub choroby. A także zapewni wsparcie finansowe najbliższym. Dlatego w KredytOK zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom również taką usługę. Na czym polega Pakiet na Życie OK?

Trudne sytuacje życiowe pojawiają się niespodziewanie

Pakiet na Życie OK to produkt, który stanowi odpowiedź na fakt, że trudne sytuacje życiowe związane z wypadkami lub chorobami zwykle zdarzają się nagle. Gdy najbliższym, szczególnie dzieciom zabraknie osoby, która do tej pory zapewniała im godne życie lub choroba spowoduje, że stanie się ona niezdolna do pracy, rozpaczy towarzyszą również problemy finansowe. Dlatego warto sięgnąć po dodatkowe wsparcie, które przygotowaliśmy w KredytOK z myślą o naszych klientach.

Ubezpieczenie – doskonała firma zabezpieczenia rodziny

Osoby niezdolne do pracy mogą co prawda liczyć na zasiłki i rentę, jednak zwykle są one zbyt niskie, by zapewnić byt rodzinie posiadającej dzieci. Również śmierć członka rodziny bywa ciosem, także w finansowym wymiarze, dlatego warto sięgać po dodatkowe ubezpieczenie. Umożliwia ono najczęściej jednorazową wypłatę środków w przypadku śmierci, choroby lub wypadku osoby ubezpieczonej.

W KredytOK wspieramy nie tylko twoje potrzeby finansowe

Klienci KredytOK również mogą liczyć na tego rodzaju zabezpieczenie. W naszej ofercie znajduje się usługa Pakiet na Życie OK, ponieważ pragniemy zadbać nie tylko o aktualne potrzeby finansowe naszych klientów. Dzięki temu osoba korzystająca z pakietu zyskuje spokój ducha, ponieważ w razie nieszczęśliwego zdarzenia lub śmierci, najbliżsi nie będą pozostawieni samym sobie.

Jak działa Pakiet na Życie OK?

Pakiet na Życie OK to polisa polegająca na comiesięcznym płaceniu stosunkowo niskich, niezależnych od ZUS składek ubezpieczeniowych. Osoby korzystające z usługi mogą liczyć na jednorazową wypłatę świadczenia, a także dodatkowe środki na życie lub przeznaczone na spłatę zobowiązań. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, beneficjentami świadczenia będą jej najbliżsi. Świadczenie może natomiast sięgać nawet 70 tys. złotych, co pozwoli rodzinie komfortowo zaadaptować się do nowej sytuacji życiowej. Ubezpieczeniu podlega nie tylko śmierć z przyczyn naturalnych lub choroby, ale także z powodu wypadku komunikacyjnego lub innej nieszczęśliwej sytuacji. Ponadto wypłacana suma nie jest objęta podatkiem od spadków i darowizn.

Kto może skorzystać z usługi, a kto zostać jej beneficjentem?

Z usługi Pakiet na Życie OK może skorzystać każdy pomiędzy 18 a 75 rokiem życia pod warunkiem zamieszkania na terytorium Polski. Osobą uposażoną może zostać każda osoba wskazana przez ubezpieczonego bez względu na stopień pokrewieństwa. Dla nas liczą się prawdziwe ludzkie więzi, a nie tylko więzy krwi i małżeństwo.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek