Co daje nam dodatkowy pakiet medyczny?

pakiet medyczny
DATA: 14 października, 2017

Bezpieczeństwo naszych klientów nie odnosi się jedynie do aspektu finansowego. Z tego względu poza pożyczkami oferujemy między innymi Pakiet Medyczny OK. Jest to usługa skierowana przede wszystkim do osób szczególnie dbających o swoje zdrowie, a także zabezpieczenie w przypadku jego chwilowej utraty. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami posiadania dodatkowego pakietu medycznego.

Pakiet Medyczny OK  – bezcenne bezpieczeństwo za niewielką kwotę

Oferowany przez nas Pakiet Medyczny Kredyt OK to gwarancja błyskawicznego dostępu do usług medycznych na terenie całej Polski, co nie zawsze jest oczywiste w przypadku korzystania wyłącznie z usług NFZ. Osoby, które spotkają nagłe problemy zdrowotne często popadają dodatkowo również w kłopoty finansowe, szczególnie niebezpieczne, gdy wydłuża się okres rekonwalescencji. Pakiet medyczny OK, dostępny w dwóch wariantach za stosunkowo niewielkie, zwłaszcza w porównaniu do benefitów kwoty, zapewnia choremu podwyższony standard usług medycznych i znaczne wsparcie finansowe.

Jakie usługi obejmuje Pakiet Medyczny OK?

Na Pakiet Medyczny OK składa się wiele dodatkowych usług. W jego ramach pacjenci zyskują szybki dostęp do lekarzy podstawowej opieki medycznej, jak również wielu specjalistów. Dostęp do informacji medycznej w ramach pakietu jest możliwy siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Pacjenci mogą ponadto liczyć na wsparcie pielęgniarki lub fizjoterapeuty w miejscu swojego pobytu, zaś w razie potrzeby także organizację sprzętu rehabilitacyjnego. Usługa obejmuje również transport medyczny. Pakiet Medyczny OK to także troska o finanse naszych klientów, dlatego oferujemy refundację i dostarczenie leków przepisanych przez lekarza. W razie pobytu w szpitalu, pacjent może liczyć na wypłatę świadczeń finansowych, przysługujących za kolejne dni hospitalizacji.

Kto może skorzystać z pakietu?

Pakiet Pedyczny OK to usługa skierowana do wszystkich osób które ukończyły 18 rok życia i nie przekroczyły 80. Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowa pomoc medyczna może być potrzeba osobom w każdym wieku. Z naszych usług korzystają więc zarówno osoby młode, jak i seniorzy. Szybki dostęp do opieki zdrowotnej i refundacja leków może być kluczowa w przypadku pomyślnej rekonwalescencji. Wielu seniorów, którzy korzystają z pakietów medycznych, w innych warunkach nie byłoby stać na dobrą opiekę i leki. Staramy się  naprawić tę lukę w systemie opieki zdrowotnej.

Dlaczego warto?

Każda osoba, która leczy się wyłącznie w oparciu o NFZ i publiczną służbę zdrowia, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest ona darmowa. Konieczność oczekiwania w długich kolejkach na zabiegi i wiele specjalistycznych badań bywa frustrująca i niekorzystna dla stanu zdrowia. Pakiet Medyczny OK pozwala ominąć ten problem. Dodatkową wartością pakietu są świadczenia w przypadku hospitalizacji. Niektóre formy zatrudnienia nie uwzględniają bowiem utrzymania dochodów w trakcie choroby, więc pacjenci z tego powodu popadają niekiedy w tarapaty finansowe. Dzięki oferowanym przez nas świadczeniom zyskują jednak pod tym względem bezpieczeństwo.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek