Gdzie jechać na majówkę? 4 pomysły na weekend majowy

majówka, plany na majówkę, pomysły na majówkę
DATA: 23 kwietnia, 2018

W 2018 roku majówka może trwać aż 9 dni- wystarczy wziąć 3 dni urlopu. Czy wiesz już co zrobić z taką ilością wolnego czasu? Zaplanowałeś już wyjazd na majówkę, czy może wolisz odpoczywać w domowym zaciszu? Poznaj nasze propozycje na spędzenie długiego majowego weekendu z szybką pożyczką.

Do majówki zostało kilka dni, czas więc dopinać swoje plany, a jeśli jeszcze ich nie masz- to ostatnia chwila, aby zaplanować swój odpoczynek. W realizowaniu tych pięknych planów pomoże Ci szybka pożyczka, która jest wsparciem finansowym, kiedy potrzebujesz pieniędzy, a do wypłaty jeszcze kilka-czy  kilkanaście dni lub znalazłaś świetną ofertę last minute i wiesz, że taka szansa może się nie powtórzyć.

Weekend majowy nad morzem

Morze i plaża pozwoli Ci się zrelaksować i odpocząć od obowiązków domowych. Cena domku wypoczynkowego nad morzem zaczyna się od 150 zł za dobę (koszt całej majówki wyniósłby 1350 zł) Często zdarza się, że takie domki można wynająć na kilka osób, po podzieleniu kosztów na np. 4 osoby, wychodzi po ok 340 zł/os za 9 dniowy pobyt w pobliżu morza. Przy takich kosztach noclegowych szybka pożyczka do 1 000 złotych, pozwoliłaby na spędzenie urlopu z przyjaciółmi lub rodziną nad polskim morzem.

Maj w górach

Dla wielbicieli pieszych wędrówek polecamy wypad w góry. Domek w górskim lesie to koszt ok 350 zł za dobę, a nocleg w hotelu/ domku wczasowym to 30-270 zł za dobę/os. Koszt 9-dniowego pobytu w górach waha się od 270 zł do 2430 zł. Finansując wyjazd i nocleg z pomocą pożyczki online, resztę własnych pieniędzy możesz przeznaczyć na dodatkowe atrakcje i zakup pamiątek.

Majówka za granicą

Grecja, Wyspy Kanaryjskie, Egipt i Hiszpania to najczęściej wybierane kierunki wyjazdów zagranicznych. Słoneczne plaże przyciągają turystów jak magnez. Wyjazd za granicę wiąże się jednak z wyższymi wydatkami, koszt tygodniowego wyjazdu zaczyna się od 2 tysięcy złotych. A jeśli chciałabyś zabrać na taki wyjazd rodzinę? Oszczędzanie musiałabyś rozpocząć znacznie wcześniej. Innym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pożyczkę przez Internet. Taki zastrzyk gotówki może umożliwić Ci wymarzony wyjazd lub pomóc Ci, kiedy w czasie wycieczki zabraknie Ci pieniędzy.

Długi weekend we własnym domu

Chcąc spędzić wyjątkowo tegoroczną majówkę, nie musisz koniecznie wyjeżdżać.  Możesz również zostać w domu i zaprosić rodzinę lub przyjaciół na wspólny odpoczynek. Należy jednak pamiętać, że w tym czasie warto zrobić większe zakupy i zaopatrzyć się w dodatkowe koce i materace, żeby Twoi goście mieli gdzie spać. Aby mieć środki na dodatkowe wydatki, warto sięgnąć po szybką pożyczkę. W dodatkową gotówkę najlepiej zaopatrzyć się kilka dni wcześniej, aby nie zabrakło Ci pieniędzy w długi majowy weekend.

Jak widzisz, niezależnie od tego, w której części Polski się znajdziesz, warto mieć przy sobie dodatkową gotówkę. Warto pamiętać, że w razie potrzeby możesz zadzwonić na naszą infolinię 601 500 500, bądź odwiedzić oddział KredytOK.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek