Pożyczki długoterminowe online

Zdjęcie na bloga 1
DATA: 23 sierpnia, 2021

Zdarzają się momenty, kiedy szybka pożyczka okazuje się przydatna, a nawet niezbędna. Nagły remont, zakup samochodu albo po prostu wakacje. W takiej sytuacji masz do dyspozycji wiele opcji zależnych od Twojej aktualnej sytuacji oraz innych czynników np. czasu spłaty. Jednym z rozwiązań są pożyczki długoterminowe online – wygodna forma otrzymania niezbędnych pieniędzy. Dowiedz się, jakie masz wówczas możliwości!

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych online

Otrzymanie pożyczki najczęściej kojarzy nam się z braniem kredytu gotówkowego w banku. To jednak nie jedyna możliwość. Istnieje obecnie wiele firm pozabankowych, które oferują swoim klientom pożyczki na korzystnych warunkach. Nie tylko dostaniesz tam pieniądze łatwiej i bez takiej ilości formalności jak w tradycyjnym banku, ale także możesz wszystko załatwić na kilka sposobów.

Klasyczna forma załatwiania sprawy to wizyta w oddziale i bezpośrednie ustalenie szczegółów z doradcą. Jednak istnieją też prostsze sposoby – bez wychodzenia z domu! W dobie cyfryzacji coraz więcej firm – takich jak np. KredytOK – proponuje znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie, czyli pożyczkę online.

Wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić przeznaczony do tego formularz. Możesz skorzystać z takiego sposobu nawet wtedy, gdy chcesz pożyczyć trochę większą sumę pieniędzy.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe online to rozwiązanie proste, przejrzyste. Z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Nie tylko nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki, by załatwić tam formalności, ale też środki otrzymasz niemal od razu.

Nawet jeśli posiadasz już inne zobowiązania finansowe czy kredyty, wcale nie musi to oznaczać, że pożyczka nie zostanie Ci przyznana. Jak to działa?

Zadłużenie powoduje odmowę udzielenia kredytu przez banki, które dokonują dokładnej weryfikacji Twojej sytuacji kredytowej. Jednak w przypadku firm pożyczkowych warunki są bardziej elastyczne i nawet jeśli obecnie masz inne zobowiązania finansowe, nie musi to oznaczać, że automatycznie nie otrzymasz potrzebnych Ci środków. Często decyduje tutaj wewnętrzna polityka i regulamin danego pożyczkodawcy. Dużo też zależy od stopnia Twojego zadłużenia. Przy zajęciach komorniczych lub w trakcie procesu windykacyjnego pożyczkodawca może chcieć zabezpieczyć swoje środki. Najczęściej stosowanymi metodami są:

 • poręczyciel,
 • zabezpieczenie wierzytelności pod zastaw.

W pierwszym przypadku zabezpieczenie to deklaracja podpisana przez poręczyciela, która stanowi, że w razie problemów pożyczkobiorcy spełni on jego zobowiązania finansowe. Jest to umowa pomiędzy poręczycielem a wierzycielem, którym jest pożyczkodawca.

Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, to określasz zastaw jakiegoś dobra materialnego – samochodu albo elektroniki, np. telewizora czy komputera – które w razie Twojej niewypłacalności stanie się własnością firmy pożyczkowej.

Firma, rozpatrując wniosek na pożyczki online długoterminowe, najczęściej nie bierze pod uwagę informacji o terminowej spłacalności poprzednich zobowiązań. Tym samym, nawet jeśli wcześniej zdarzyło Ci się płacić z opóźnieniem jakąś pożyczkę, i tak możesz liczyć na otrzymanie nowej od parabanku.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych online to bardzo wygodne rozwiązanie, które gwarantuje Ci załatwienie formalności bez wychodzenia z domu. Pieniądze otrzymasz w naprawdę krótkim czasie.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe online

Pozabankowe formy finansowania stają się coraz popularniejsze. Wiąże się to ze znacznie bardziej elastycznymi warunkami, niż w przypadku banków oraz dużą przystępnością dla klientów. Pożyczki pozabankowe długoterminowe online to przede wszystkim dłuższy okres spłaty i możliwość jej rozłożenia na mniejsze raty, co pozwala dobrze rozplanować budżet, nawet w sytuacji, gdy jesteś zadłużony. Często może to być nawet kilka lat. Oprócz tego przy pożyczce długoterminowej są dla Ciebie dostępne wyższe kwoty pożyczki niż w przypadku chwilówek.

Długoterminowe pożyczki online to przystępna forma finansowania, a samo załatwianie formalności jest bardzo proste i szybkie. Po podaniu niezbędnych informacji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji Twojej tożsamości. Ważne jest tutaj zachowanie bezpieczeństwa, na co pożyczkodawcy zwracają szczególną uwagę. Niektóre parabanki używają też specjalnych systemów Kontomatik czy Instantor lub proszą o przesłanie niewielkiej kwoty (to zazwyczaj 1 lub kilka groszy), aby zweryfikować, czy podany numer konta faktycznie należy do osoby zgłaszającej się po pożyczkę. Wówczas czekasz już tylko na decyzję i ewentualną wypłatę pieniędzy.

Jak to wygląda na konkretnym przykładzie? W KredytOK wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek pożyczkowy, dostępny na naszej stronie, gdzie podajesz swoje dane: imię, nazwisko, numer PESEL oraz telefonu. Bardzo szybko otrzymasz odpowiedź zwrotną na temat podjętej przez nas decyzji. Jeżeli będzie ona pozytywna, nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie i ustalisz z nim sposób podpisania umowy oraz wypłaty gotówki. Może to być przelew na konto, odbiór gotówki w punkcie pocztowym albo dowóz do wybranego przez Ciebie miejsca.

Jeśli potrzebujesz większej kwoty pieniędzy, to zdecyduj się właśnie na pożyczki długoterminowe online. 15000 złotych – często nawet więcej – to sumy, jakie są dostępne, choć konkretne liczby są uzależnione od reguł pożyczkodawcy.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online

Biorąc pożyczkę, z pewnością zastanawiasz się, jak wygląda kwestia potrzebnych dokumentów. Jednak pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online niekoniecznie wymagają dokumentów takich jak np. zaświadczenie o dochodach.

Najczęściej wystarczą podstawowe informacje i dowód. Pożyczki długoterminowe na dowód online cieszą się dużą popularnością ze względu na łatwość ich uzyskania. Jednak musisz mieć świadomość, że pożyczkodawca może też zażądać innych dokumentów, m.in. potwierdzenia regularnych wpływów na konto. Z reguły sprawą drugorzędną jest natomiast źródło dochodu. Może to być:

 • umowa o pracę (stała, zlecenie, o dzieło),
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • emerytura,
 • renta,
 • zasiłek,

Musisz też spełniać warunki podstawowe, czyli być osobą pełnoletnią (czasem wymagane jest skończenie 25 roku życia), mieszkającą w Polsce i posiadającą polskie obywatelstwo. To wystarczy, by starać się o pożyczkę długoterminową.

Warto jednak, abyś zwrócił też uwagę, na jakiego pożyczkodawcę się decydujesz. Rzetelne i działające zgodnie z prawem działające firmy pozabankowe, niezależnie od rodzaju pożyczki wymagają przynajmniej podstawowej identyfikacji od klienta. Korzystając z ich usług, masz pewność co do przejrzystości zasad i warunków spłaty.

Nie musisz się też martwić o swoje dane – będą bezpieczne i poufne. W KredytOK dbamy o to, aby wszystkie dane zostały odpowiednio zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem niepowołanych osób, a dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem.

Pożyczki długoterminowe bez BIK online

Biuro Informacji Kredytowej, czyli BIK jest jednym z podstawowych źródeł, z których korzystają banki, aby zweryfikować kredytobiorcę pod względem jego zadłużeń i zobowiązań finansowych. Często wykorzystywany jest także KRD (Krajowy Rejestr Długów) oraz specjalistyczne bazy bankowe. Bywa, że nawet przy niewielkim zadłużeniu nie otrzymasz pożyczki bankowej, jeśli figurujesz w którejś z tych baz.

Jednak w firmach pożyczkowych pożyczki długoterminowe bez BIK online można otrzymać nawet w takim przypadku. Przykładowo w KredytOK proponujemy pożyczkę na wakacje bez BIK. Formalności załatwisz przez internet, szybko otrzymasz pieniądze na konto. Co najważniejsze – nie musisz posiadać dobrej zdolności kredytowej.

Jak widać, pożyczki długoterminowe online bez BIK mają wiele zalet. Oprócz oczywistej wygody załatwienia wszystkiego bez konieczności udawania się do konkretnego oddziału największe korzyści, jakie możesz dzięki temu mieć to:

 • większa szansa uzyskania pieniędzy, niż w przypadku banku,
 • dłuższy okres spłaty i możliwość podzielenia jej na przystępne raty,
 • większe kwoty, niż w przypadku chwilówek,
 • prosta procedura wnioskowania,
 • niewielka ilość formalności.

W KredytOK wszystko możesz załatwić nawet w 15 minut! Wypełnij formularz, a jeśli weryfikacja złożonego wniosku będzie pozytywna, to nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie dostępne możliwości. Możesz dobrać sobie odpowiednią długość spłaty, a przez to również dostosować miesięczną ratę do takiej kwoty, aby nie nadwyrężała Twojego budżetu.

Skorzystaj z naszej oferty na pożyczki długoterminowe online i nie martw się o nadwyrężony budżet!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek