Gdzie warto jechać na narty w Polsce i za granicą?

na narty, pożyczka, ferie
DATA: 15 stycznia, 2018

Polacy uwielbiają jeździć na nartach, jednak niekiedy odmawiamy sobie tej przyjemności ze względów finansowych. Nie warto rezygnować z zimowego wypoczynku, który pozwoli zrelaksować ciało i umysł pomiędzy kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Z pomocą może przyjść korzystna pożyczka na narty. Gdzie warto wybrać się na narty, niekoniecznie wydając duże sumy? Dlaczego pożyczka na zimowy wyjazd to opłacalne rozwiązanie?

Gdzie wybrać się na narty w Polsce?

W Polsce mamy do czynienia z coraz lepszą infrastrukturą narciarską, dlatego wielu rodaków spędza ferie między innymi w Tatrach, oszczędzając czas konieczny na podróż, jak również pieniądze w porównaniu do wydatków w większości destynacji zagranicznych – zwłaszcza krajów alpejskich. Czołówka najpopularniejszych rodzimych kurortów narciarskich od kilku lat kształtuje się podobnie. Jednym z nich jest Białka Tatrzańska, która trudnością tras doskonale spełnia potrzeby zarówno doświadczonych narciarzy, jak i debiutantów na stoku. Interesujące trasy znajdziemy również w Wierchomli, która odznacza się dobrym przygotowaniem tras i komfortowymi wyciągami. Wszechstronnością charakteryzuje się również ośrodek w Krynicy, gdzie spotkamy wygodną kolej gondolową dowożącą narciarzy na szczyt stoku.

Ile kosztuje wyjazd na narty za granicę?

Wbrew pozorom również zagraniczna przygoda narciarska nie musi być kosztowna. Znakomity stosunek ceny do jakości tras oraz infrastruktury prezentują ośrodki u naszych południowych sąsiadów – zwłaszcza na Słowacji. Jeśli trasy o długości nieprzekraczającej 50 km nam wystarczają, wycieczka na drugą stronę Tatr zupełnie zaspokoi nasze potrzeby. Ceny skipassu nie powinna wynieść dużo więcej niż 20 euro. Miłośnicy dłuższych i bardziej wymagających tras muszą jednak poszukać szczęścia w Alpach lub Pirenejach. Istnieje jednak kilka sposobów, by obniżyć koszty wyjazdu.

Pożyczka na narty – sfinansuj wymarzony wyjazd bez problemów

Jednym z nich jest rezerwacja pobytu z dużym wyprzedzeniem lub last minute. Warto regularnie przeglądać portale zawierające oferty noclegowe. Często spotkamy nawet kilkudziesięcioprocentowe promocje. Ponadto nie należy ograniczać się wyłącznie do popularnych hoteli. Prywatne noclegi bywają znacznie tańsze, a niekiedy również bardziej komfortowe, gdy mamy do dyspozycji całe mieszkanie. Jeśli wciąż trudno nam dopiąć budżet, dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka na narty. W końcu pogoda dla narciarzy trwa tylko przez kilka miesięcy w roku, dlatego nie warto odmawiać sobie przyjemności.

Korzystna pożyczka na zimowe wakacje w KredytOK

Gdy jedynym ograniczeniem pozostaje czas, który musi upłynąć nim następna wypłata znajdzie się na naszym koncie, wartą rozważenia opcją będzie pożyczka na zimowe wakacje w KredytOK. Charakteryzuje się ona wysoką przyswajalnością i stanowi idealne rozwiązanie dla narciarzy, którym trudno dopiąć budżet przeznaczony na wyjazd. Termin jednorazowej spłaty nastąpi po 30 dniach, a do tego czasu na rachunku pojawi się kolejny przelew od pracodawcy. Możliwość wyjazdu na urlop w atrakcyjnej cenie może zaś prędko się nie powtórzyć.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek