Szybka gotówka na konto

Szybka gotówka na konto
DATA: 21 czerwca, 2022

Wpadłeś w finansowe tarapaty? A może potrzebujesz pilnie gotówki „na już”? Bez względu na cel uzyskania dodatkowego zobowiązania, z powodzeniem możesz ubiegać się o pożyczkę od instytucji pozabankowej. Sprawdź, na jakich zasadach udzielana jest szybka gotówka, kto może się o nią starać i kiedy pieniądze trafią na Twoje konto bankowe.

Szybka gotówka dla zadłużonych — czy to możliwe?

Banki skrupulatnie weryfikują zdolność i historię kredytową, przez co nie każdy może liczyć na współpracę z tymi instytucjami. Kredyt bankowy nie zostanie udzielony osobie bezrobotnej, która nie generuje dochodów, ani osobie zadłużonej.

Na zupełnie innych zasadach działają firmy pożyczkowe. W przypadku zobowiązań, które oferują, ryzyko ewentualnej niewypłacalności klienta minimalizowane jest poprzez niską wartość produktu finansowego i relatywnie krótki okres spłaty. Zdarza się, że szybka pożyczka udzielana jest tylko na sam dowód, bez analizowania raportu BIK czy żądania zaświadczenia o dochodach. Instytucje pożyczkowe tak naprawdę nie mają pojęcia o sytuacji, jaką potencjalny klient ma w swoim portfelu.

Nie bez powodu pożyczki online udzielane przez firmy pozabankowe uznawane są za skuteczny produkt oddłużeniowy. Finansowe wsparcie mogą przecież uzyskać osoby, które utraciły płynność finansową i nie radzą sobie z regulowaniem miesięcznych zobowiązań. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel, bardzo często pieniądze służą do spłaty zaległych płatności.

Co ciekawe, ponieważ na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe wręcz prześcigają się w oferowaniu dogodnych warunków współpracy. Dzięki temu z firmy pożyczkowej udaje się zaciągać zobowiązania nie tylko wypłacane na wskazane konto bankowe. Należy wiedzieć, że o szybką pożyczkę bardzo często wnioskują osoby z przeterminowanymi płatnościami oraz te, na których ciąży egzekucja komornicza, a samo zabezpieczenie rachunku bankowego nie pozwala z niego korzystać. „Pomocną dłoń” wyciągają firmy, w których ofercie widnieje szybka gotówka dla zadłużonych bez konta bankowego. W takich przypadkach środki wypłacane są w formie gotówki, w oddziale pocztowym albo za pośrednictwem kuriera.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Gotówka online już nawet w 15 min na koncie

Pamiętaj, że łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często sprawia, że klienci firm pożyczkowych wpadają w tzw. spiralę zadłużenia. Decyzja o współpracy z instytucją bankową lub pozabankową musi być podejmowana racjonalnie, a nie impulsywnie. Nie ma wątpliwości, że szybka gotówka może stanowić „ostatnią deskę ratunku”, ale tylko wtedy, kiedy zobowiązanie udaje się spłacać na ustalonych warunkach.

Trzeba przyznać, że same kredyty bankowe są coraz częściej odsuwane właśnie na rzecz zobowiązań pozabankowych. Nie ma w tym nic dziwnego. Weź pod uwagę, że finansowe wsparcie jest w tym przypadku udzielane łatwo, przy minimum formalności i szybko, a szansę na to, aby wziąć pożyczkę, ma praktycznie każdy, pełnoletni obywatel Polski. Co więcej, w ramach diametralnie zmieniających się potrzeb oraz wyjątkowej sytuacji, większość instytucji pozabankowych oferuje również możliwość podjęcia współpracy z obcokrajowcami. Dostępna jest między innymi szybka gotówka dla Ukraińców na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

Dlaczego szybka pożyczka online może być udzielona już w ciągu 15 minut? Wszystko przez minimalne formalności, brak weryfikacji zdolności kredytowej klienta oraz proces ubiegania się o zobowiązanie przez Internet. Potencjalny klient musi jedynie wypełnić elektroniczny wniosek, w nim wskazać dane pożyczkobiorcy, konto bankowe, preferowaną wartość pożyczki i dogodną liczbę rat. Tyle wystarczy, aby proces weryfikacji wniosku został wdrożony natychmiast, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. W efekcie potrzebujący pomocy finansowej otrzymuje środki jeszcze tego samego dnia, nawet w ciągu 15 minut.

KredytOk — ekspresowa pożyczka gotówkowa

Należy mieć na uwadze, że każda instytucja bankowa oraz firma pożyczkowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami. Właśnie dlatego oferowane produkty finansowe za każdym razem są inne, coraz częściej zostają „szyte na miarę”, czyli idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań, ale również możliwości spłaty potencjalnego pożyczkobiorcy.

Wszystko to sprawia, że aby otrzymać pożyczkę, rzeczywiście nie trzeba spełniać szeregu wymogów formalnych, natomiast zawsze warto porównać co najmniej kilka konkurencyjnych ofert, aby wybrać najlepsze zobowiązanie na atrakcyjnych warunkach.

Większość pożyczkobiorców zwraca uwagę na koszty pożyczki i całej współpracy z instytucją pozabankową. Znaczenie ma rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która wskazuje na wartość wszystkich kosztów, jakie w całym okresie współpracy będzie musiał ponieść klient. Trzeba przyznać, że szybkie pożyczki mogą być udzielane na naprawdę korzystnych zasadach, ale zawsze priorytetem jest dokładne czytanie umowy pożyczki. Zdarza się, że firmy pozabankowe narzucają wysokie odsetki karne za zwłokę w spłacie miesięcznych należności, przez co zobowiązanie staje się zupełnie nieopłacalne.

Jeśli chcesz cieszyć się finansowym wsparciem na dobrych warunkach, wybierz sprawdzoną instytucję pozabankową, która od lat pomaga potrzebującym klientom i cieszy się z ich strony pełnym zaufaniem. Zwróć uwagę, że brak jakiejkolwiek weryfikacji klienta najczęściej prowadzi do wysokich kosztów zobowiązania. Czasem wystarczy wykonać dodatkowy przelew weryfikacyjny czy złożyć deklarację o wysokości generowanych dochodów, aby uzyskać znacznie bardziej opłacalne warunki szybkiej pożyczki i jej spłaty.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek