Pożyczka na Wielkanoc

pożyczka na wielkanoc
DATA: 7 marca, 2018

Przeciętna polska rodzina wydaje na Wielkanoc średnio około 400 zł. Nie jest to duża suma, jednak w przypadku wielu domowych budżetów miewa spore znaczenie, zwłaszcza że kwota wydatków świątecznych rośnie wraz ze wzrostem liczby członków rodziny. Czy mając problemy finansowe można wyprawić doskonałe Święta Wielkanocne?

Pożyczka na korzystnych warunkach to jeden ze sposobów ich sfinansowania. Czy pożyczka na Święta Wielkanocne stanowi opłacalne rozwiązanie? Gdzie warto zaciągnąć niewielki kredyt na Wielkanoc?

Pożyczka na Święta Wielkanocne – na jakie cele wydajemy pieniądze?

Niezależnie od tego, czy pożyczka na Święta Wielkanocne będzie konieczna czy nie, lista wydatków pozostanie raczej niezmienna. W przypadku tych świąt główny nacisk kładziemy oczywiście na wielkanocną ucztę. W większości polskich domów w trakcie Świąt na stole zagoszczą wyjątkowe i bardziej sute posiłki, w tym wędlina i potrawy na bazie jajek. W trakcie Świąt, o ile spożywamy alkohol, częściej decydujemy się na droższe, markowe trunki. Wśród tradycyjnych wielkanocnych przepisów dużą rolę odgrywają słodkości z mazurkiem i babką wielkanocną na czele. Składniki do ich przygotowania to kolejny wydatek. Alternatywę stanowią oczywiście gotowe ciasta. Stosunkowo nowym, ale zyskującym na popularności w Polsce zjawiskiem jest obdarowywanie się prezentami. W 2016 roku ten młody zwyczaj stał się udziałem około 40% Polaków. Zwłaszcza w przypadku dzieci, które już raz odwiedził wielkanocny zajączek wręczając prezent, trudne będzie odmówienie upominku w kolejnym roku. Prezenty dla najbliższych mogą więc stanowić jeden z czynników, ze względu na który pożyczka na Święta Wielkanocne okaże się konieczna.

Czy kredyt na święta to opłacalne rozwiązanie?

Przy ograniczonym budżecie kredyt na Święta Wielkanocne nie musi być koniecznością, jednak alternatywę dla niego stanowi rezygnacja z jednego z kilku zaplanowanych wydatków. Kiedy pożyczka lub kredyt na Święta będą najbardziej opłacalne? Na przykład, gdy kłopoty finansowe mają charakter tymczasowy. Przy świadomości, że w kolejnym miesiącu możemy liczyć na przypływ gotówki, nie warto rezygnować z udanych rodzinnych świąt. Jeżeli zaś dylemat dotyczy prezentów wręczanych dzieciom z okazji Świąt można podejść do sprawy w sposób pragmatyczny. Wymarzona bluza, buty, książka, które i tak prędzej czy później trzeba będzie zapewnić dziecku, mogą po prostu stać się prezentem wręczanym na Święta Wielkanocne. Pożyczka będzie zaś dobrym sposobem ich sfinansowania zwłaszcza, gdy upominki będzie można kupić w ramach świątecznej, promocyjnej ceny.

Święta Wielkanocne – pożyczka skrojona do potrzeb

Gdzie poszukać dodatkowej gotówki na Święta Wielkanocne? Pożyczka skrojona do właśnie takich potrzeb jest możliwa do wzięcia w KredytOK. W ten sposób pomagamy tysiącom Polaków, którzy stają w obliczu niespodziewanych lub wyższych, jednorazowych wydatków. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wybrać się do jednego z naszych oddziałów lub porozmawiać z konsultantem telefonicznie. Klienci mogą również liczyć na doradztwo w kwestii warunków i wysokości zaciąganej pożyczki.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wyślij wniosek pożyczkowy

Kategoria:

Wyślij wniosek