KredytOK zaprasza na koncerty LATO Z RADIEM!

lato z radiem, kredytok, promocja
DATA: 4 lipca, 2017

Już kolejny rok KredytOK jest obecny jako sponsor trasy koncertowej „Lato z Radiem”, przygotowanej po raz 46. przez Radiową Jedynkę. Tym razem odbywa się ona pod hasłem „Jedynka.Twój Radioprzyjaciel”. Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, zagoszczą w wielu pięknych miejscowościach na terenie całej Polski, zaczynając 24 czerwca od Płońska a na Augustowie 27 sierpnia kończąc.

Będzie okazja zobaczyć emocjonujące widowiska muzyczne, poznać znanych dziennikarzy oraz kulisy pracy radia. Podczas „Lato z radiem” nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy ciekawe upominki oraz Konkurs dla nowych klientów KredytOK pod hasłem „Letnie wspomnienie”. Ci, którzy otrzymają kupon konkursowy podczas imprez Lata z Radiem mogą wziąć udział w naszej zabawie. Wystarczy z ulotką-kuponem udać się do naszego Oddziału, wziąć po raz pierwszy dowolną pożyczkę i wypełnić kupon konkursowy. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: grille, maty, kosze piknikowe. Szczegóły konkursu zostały zamieszczone w regulaminie.  Będziemy z Wami w soboty i niedziele od 17.00 przez całe wakacje- zapraszamy do zabawy!

 

Kategoria: